Wycinarki laserowe

Jeśli w zakładzie pracujemy przede wszystkim z tworzywami sztucznymi, drewnem, skórą, papierem czy stalą czarną dużej grubości, wycinarka CO2 będzie najlepszym wyborem. To potężny laser – może ciąć tworzywo nawet do 40 mm, a powstająca w czasie obróbki szczelina jest dość szeroka, by oczyszczanie krawędzi detali nie stanowiło żadnego problemu. Wycinarka CO2 – laser do pracy w każdych warunkach Dużą zaletą maszyn tego typu jest ich odporność – wymagają one traktowania mniej ostrożnego, niż nowsze technologie, zarówno jeśli chodzi o wymianę części, jak i czyszczenie. Co ważniejsze, urządzenia te nie mają dolnych ograniczeń mocy. Niewielkie zmiany w parametrach nie wpływają na efekt końcowy pracy, więc całkowita precyzja nie jest wymagana, jak ma to miejsce w przypadku innych, nowszych wariantów. Jednym słowem, wycinarki CO2 są idealne do tworzyw takich jak na przykład szkło, papier, kamień, tworzywa sztuczne, drewno czy skóra, a im grubszy materiał, tym bardziej rośnie ich przewaga.

Wycinarki laserowe CO2

Ergonomiczna maszyna do cięcia materiałów organicznych

F-Cut jest kompaktowym rozwiązaniem stworzonym na potrzeby cięcia materiałów organicznych, takich jak sklejka, tworzywa i laminaty, itp. Precyzja zastosowanego lasera CO2 pozwala na dokładne wykonanie szczelin w sklejce, co pozwala na zastosowanie tej maszyny do produkcji wykrojników poligraficznych. Przeznaczony jest do zakładów o ograniczonej powierzchni produkcyjnej.

Przejdź na stronę urządzenia F-Cut
Wycinarki laserowe CO2

Szerokie spektrum ciętego materiału

Wycinarka laserowa CO2 Impression jest specjalistyczną maszyną do cięcia sklejki, wykorzystywanej do produkcji wykrojników. Zaprojektowaną do współpracy z laserami o dużej mocy. Urządzenie przeznaczone jest dla średnich oraz dużych zakładów produkcyjnych, gdzie oprócz jakości cięcia liczy się duża wydajność w systemie zmianowym.

Przejdź na stronę urządzenia Impression
Wycinarki laserowe Fiber

Uniwersalne rozwiązanie do laserowego cięcia stali

Fobia jest wysoko wydajną wycinarką przeznaczoną do termicznego cięcia stali za pomocą lasera światłowodowego (fiber). Seria tych maszyn charakteryzuje się przemysłową konstrukcją oraz wysoką dokładnością. Spawana, odprężana i frezowana konstrukcja maszyny zwieńczona jest niezwykle lekką, a zarazem sztywną kompozytową belką umożliwiającą maszynie wykorzystanie w pełni technologii cięcia laserowego.

Przejdź na stronę urządzenia Fobia
Wycinarki laserowe Fiber

Kompaktowe rozwiązanie do cięcia stali w zakresie 0,05 - 8 mm

Kompaktowa konstrukcja przeznaczona do źródeł laserowych fiber o niewielkich mocach. Wersja specjalna urządzenia na bazie granitowej płyty oraz silnikach liniowych stworzona została do produkcji ultra-precyzyjnych detali z cienkich blach (nawet o grubości 0,05 mm) tzw. past-masek do nakładania pasty lutowniczej na obwody drukowane.

Przejdź na stronę urządzenia Qubo