Wycinarki laserowe CO2

Jeśli w zakładzie pracujemy przede wszystkim z tworzywami sztucznymi, drewnem, skórą, papierem czy stalą czarną dużej grubości, wycinarka CO2 będzie najlepszym wyborem. To potężny laser – może ciąć tworzywo nawet do 40 mm, a powstająca w czasie obróbki szczelina jest dość szeroka, by oczyszczanie krawędzi detali nie stanowiło żadnego problemu. Wycinarka CO2 – laser do pracy w każdych warunkach Dużą zaletą maszyn tego typu jest ich odporność – wymagają one traktowania mniej ostrożnego, niż nowsze technologie, zarówno jeśli chodzi o wymianę części, jak i czyszczenie. Co ważniejsze, urządzenia te nie mają dolnych ograniczeń mocy. Niewielkie zmiany w parametrach nie wpływają na efekt końcowy pracy, więc całkowita precyzja nie jest wymagana, jak ma to miejsce w przypadku innych, nowszych wariantów. Jednym słowem, wycinarki CO2 są idealne do tworzyw takich jak na przykład szkło, papier, kamień, tworzywa sztuczne, drewno czy skóra, a im grubszy materiał, tym bardziej rośnie ich przewaga.

Wycinarki laserowe CO2

Ergonomiczna maszyna do cięcia materiałów organicznych

F-Cut jest kompaktowym rozwiązaniem stworzonym na potrzeby cięcia materiałów organicznych, takich jak sklejka, tworzywa i laminaty, itp. Precyzja zastosowanego lasera CO2 pozwala na dokładne wykonanie szczelin w sklejce, co pozwala na zastosowanie tej maszyny do produkcji wykrojników poligraficznych. Przeznaczony jest do zakładów o ograniczonej powierzchni produkcyjnej.

Przejdź na stronę urządzenia F-Cut
Wycinarki laserowe CO2

Szerokie spektrum ciętego materiału

Wycinarka laserowa CO2 Impression jest specjalistyczną maszyną do cięcia sklejki, wykorzystywanej do produkcji wykrojników. Zaprojektowaną do współpracy z laserami o dużej mocy. Urządzenie przeznaczone jest dla średnich oraz dużych zakładów produkcyjnych, gdzie oprócz jakości cięcia liczy się duża wydajność w systemie zmianowym.

Przejdź na stronę urządzenia Impression