fbpx

Toczenie CNC

Firma Uni-Kat, poza sprzedażą nowoczesnych maszyn sterowanych numerycznie, oferuje również usługi obróbki skrawaniem, w tym toczenie CNC różnych materiałów. W trakcie pracy wykorzystujemy najlepsze jakościowo narzędzia, dzięki czemu możemy zaproponować klientom z wielu branż komponenty o konkretnych parametrach technicznych wykonane z najwyższą precyzją przez kadrę doświadczonych specjalistów.

Obróbka CNC, czyli precyzyjne części na wyciągnięcie ręki

Toczenie CNC to jedno z podstawowych procesów obróbki skrawaniem stosowanych w przemyśle. Polega na mechanicznym usuwaniu nadmiaru materiału z pomocą poruszających się liniowo noży w celu uzyskania komponentów o określonym kształcie. Co istotne, numeryczne narzędzia skrawające są sterowane komputerowo w zamkniętym układzie, więc powstające części cechują się powtarzalnością i precyzją wykonania nawet jeśli są produkowane w dużych seriach. Warto podkreślić, że nowoczesne tokarki pozwalają również na bezproblemowe dokonywanie modyfikacji ustawionych parametrów. Do innych zalet tego typu obróbki należy skrócenie czasu produkcji, redukcja ilości błędów popełnianych przez operatora oraz optymalizacja kosztów. Toczenie CNC stosuje się przede wszystkim w przemyśle rolniczym, maszynowym, lotniczym oraz medycznym, a także we wszystkich innych branżach, w których zachodzi konieczność wykonania precyzyjnych elementów.

Wysoka jakość części zależy od maszyn

W Uni-Kat pracujemy na tokarce numerycznej CNC cenionej w branży firmy HAAS, gwarantującej niezawodność oraz najwyższą precyzję działania. Tym, czym wyróżnia się ta maszyna na tle konkurencji, jest nowoczesny system sterowania oraz zachowanie dokładności nawet przy wielu roboczogodzinach pracy. Tokarka numeryczna HAAS jest w stanie wykonywać elementy o średnicy do 205 mm i długości sięgającej 1200 mm. Obrabia różne rodzaje metali, w tym aluminium oraz stal. Zaawansowane technologicznie sterowanie numeryczne maszyny CNC umożliwia programowanie nawet bardzo skomplikowanych kształtów o niestandardowej geometrii, więc jesteśmy w stanie sprostać najbardziej nietypowym oczekiwaniom klientów.

Sprawdzony partner w biznesie

Firma Uni-Kat posiada ogromne doświadczanie w obróbce skrawaniem zdobyte przez lata budowy coraz to bardziej zaawansowanych technicznie maszyn sterowanych numerycznie. Dzięki specjalistycznej wiedzy oraz praktyce oferujemy usługi toczenia CNC na najwyższym poziomie. Nasza wykwalifikowana kadra podejmie się realizacji różnych projektów, w tym tych nietypowych. Chętnie wyprodukujemy zarówno małe, jak i duże serie elementów dla różnych branż. Posiadamy niezawodne, sterowane numerycznie maszyny oraz narzędzia do precyzyjnej obróbki pochodzące od uznanych polskich i zagranicznych producentów, co pozwala nam realizować w szybkim czasie również nietypowe zlecenia na indywidualne zamówienie. Dzięki technice toczenia CNC można uzyskać precyzyjne części różnego typu przy niskim nakładzie kosztów.

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta obróbki za pomocą maszyn sterowanych numerycznie, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy, że sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Toczenie CNC

Tokarka numeryczna HAAS

  • Średnica toczenia do 205 mm
  • Długość toczenia do 1200 mm

Jeśli chcesz otrzymać ofertę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem adresu e-mail, telefonu lub poniższego formularza