O nas

Rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb

Firma Uni-Kat powstała, aby dostarczać Przedsiębiorcom sterowane numerycznie urządzenia dokładnie dopasowane do ich potrzeb produkcyjnych. Na przestrzeni ostatnich 15 lat staliśmy się specjalistami w dziedzinach cięcia termicznego i wodnego oferując swoim klientom szeroki wachlarz urządzeń do cięcia i fazowania w metalach, tworzywach sztucznych czy drewnie.

Dzięki nietuzinkowym rozwiązaniom oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze specjalistów i inżynierów, wdrożyliśmy dotychczas ponad 500 urządzeń oraz 15 kompletnych linii produkcyjnych w 14 krajach.

Sprawdź gdzie pracują nasze maszyny
O nas
MISJA

Dzięki pasji i zaangażowaniu pracowników będziemy budować doskonałe, innowacyjne maszyny, które pracując dla naszych Klientów przyczynią się do rozwoju ich organizacji.

WIZJA

Chcemy by praca w naszej firmie była inspirująca. Chcemy rozwijać nasze produkty wprowadzając nowoczesne, innowacyjne rozwiązania. Chcemy stać się firmą o trwałej, ugruntowanej pozycji, o międzynarodowym zasięgu. Chcemy by nasi pracownicy z dumą mówili: „pracuje w firmie UNI-KAT”.

WARTOŚCI

„Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto”. Władysław Bartoszewski

NASZE PRZYKŁADOWE REFERENCJE

O nas
O nas
O nas
O nas
O nas