Oprogramowanie CAD/CAM

01 LANTEK
Oprogramowanie CAD/CAM

Lantek Expert Cut to oprogramowanie CAD/CAM do nestingu, optymalizacji i automatyzacji programowania kodu CNC maszyn do cięcia blach (tlen, plazma, laser, strumień wody). Jest wynikiem ponad 30 lat doświadczenia mającego źródło w bliskiej współpracy z producentami i użytkownikami takich typów maszyn. Idealnie łączy technologię maszyn z wymaganiami klienta w zakresie programowania i zarządzania.

Oprogramowanie CAD/CAM

Lantek Flex3d Tubes to system oprogramowania CAD/CAM do projektowania, nestingu i cięcia rur.

Firma Lantek skorzystała z doświadczenia pozyskanego w obsłudze systemów do projektowania i programowania maszyn do cięcia blachy oraz wykrawarek i zastosowała je w sektorze cięcia rur – niezależnie od typu maszyny.

02 WRYKRYS

WRYKRYS jest to oprogramowanie CAD/CAM przeznaczone do przygotowania produkcji na maszynach CNC do wypalania i cięcia. WRYKRYS posiada szereg zaawansowanych technologicznych funkcji, oferuje automatyczne komponowanie (nesting), własny system CAD, możliwość tworzenia wentylacyjnych makr, opcjonalnie na przykład moduł 3D do cięcia skosów.

Oprogramowanie CAD/CAM
03 SigmaNEST

SigmaNEST to program CAD/CAM do optymalizacji cięcia oraz wykrawania blach, ale także system do zarządzania magazynem arkuszy, tworzenia kalkulacji, obliczania masowego udziału konstrukcji na rozkładach, trasowania ciętych detali i tworzenia zleceń produkcyjnych.

Oprogramowanie CAD/CAM