Oprogramowanie CAD/CAM

01 LANTEK

Lantek Expert Cut to oprogramowanie CAD/CAM do nestingu, optymalizacji i automatyzacji programowania kodu CNC maszyn do cięcia blach (tlen, plazma, laser, strumień wody). Jest wynikiem ponad 30 lat doświadczenia mającego źródło w bliskiej współpracy z producentami i użytkownikami takich typów maszyn. Idealnie łączy technologię maszyn z wymaganiami klienta w zakresie programowania i zarządzania.

Lantek Flex3d Tubes to system oprogramowania CAD/CAM do projektowania, nestingu i cięcia rur.

Firma Lantek skorzystała z doświadczenia pozyskanego w obsłudze systemów do projektowania i programowania maszyn do cięcia blachy oraz wykrawarek i zastosowała je w sektorze cięcia rur – niezależnie od typu maszyny.

02 WRYKRYS

WRYKRYS jest to oprogramowanie CAD/CAM przeznaczone do przygotowania produkcji na maszynach CNC do wypalania i cięcia. WRYKRYS posiada szereg zaawansowanych technologicznych funkcji, oferuje automatyczne komponowanie (nesting), własny system CAD, możliwość tworzenia wentylacyjnych makr, opcjonalnie na przykład moduł 3D do cięcia skosów.

03 SigmaNEST

SigmaNEST to program CAD/CAM do optymalizacji cięcia oraz wykrawania blach, ale także system do zarządzania magazynem arkuszy, tworzenia kalkulacji, obliczania masowego udziału konstrukcji na rozkładach, trasowania ciętych detali i tworzenia zleceń produkcyjnych.