fbpx

Frezowanie CNC

Domeną naszej firmy jest realizowanie profesjonalnych usług frezowania CNC. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia sterowane numerycznie, które są gwarancją przeprowadzania wszystkich czynności z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Kadra doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników sprawia, że przyjmowane zlecenia są realizowane w bardzo krótkim czasie, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

W ramach prowadzonych działań korzystamy z nowoczesnej frezarki bramkowej CNC HARTFORD. Posiada ona bardzo dużą powierzchnię roboczą o wymiarach 4050 x 2100 mm, co pozwala na obróbkę nawet sporej wielkości materiałów. Maksymalne wymiary frezowanego detalu to 6000 x 2200 x 950 mm, dzięki czemu każdy z klientów będzie usatysfakcjonowany z wykonanej usługi. Oprócz tego dysponujemy również centrum frezarskim CNC “BACA” posiadającym pole robocze o wymiarach 1000 x 510 mm. Dzięki niej można obsługiwać materiały obrabiane w uchwycie o maksymalnej średnicy 220 mm.

Nowoczesne zaplecze firmy

W ramach prowadzonych działań korzystamy z nowoczesnych systemów komputerowych, które czuwają nad właściwą realizacją każdego ze zleceń. Na uwagę zasługuje fakt, że wykonujemy nie tylko frezowanie CNC proste, ale na podstawie wprowadzonych do maszyny danych tworzymy także bardziej skomplikowane wzory oraz niestandardowe kształty zgodnie z indywidualnymi wymaganiami każdego z klientów. Dzięki zastosowaniu jakościowych narzędzi każda wykonana realizacja odznacza się doskonałą obróbką detali.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych realizacji dla swoich potrzeb. Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem szybkości oraz precyzji działania. Uzyskane referencje dają gwarancję zorientowania na klienta oraz profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia.

Frezowanie CNC

Frezarka bramowa CNC HARTFORD

• Długość frezowania do 4050 mm,
• Szerokość frezowania do 2100 mm,
• Wysokość obrabianego detalu do 950 mm,
• Maksymalna długość obrabianego detalu do 6000 mm,
• Maksymalna szerokość obrabianego detalu do 2200 mm

Centrum frezarskie CNC „BACA”

• Długość frezowania do 1000 mm,
• Szerokość frezowania do 510 mm,
• Wysokość obrabianego detalu do 550 mm,
• Czwarta oś: Średnica detalu obrabianego w uchwycie do 220 mm

Jeśli chcesz otrzymać ofertę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem adresu e-mail, telefonu lub poniższego formularza