fbpx

Zautomatyzowana produkcja płotków

Uni-Kat to firma, która jest w stanie zaprojektować i zbudować maszyny do różnych zadań, w tym również te mniej typowe, posiadamy bowiem wiedzę, doświadczenie i rozbudowany park maszynowy, co gwarantuje najwyższą jakość współpracy. W naszym zakładzie na specjalne zamówienie powstały m.in. linie do produkcji płotków przeciwśniegowych, dzięki którym wykonywanie zabezpieczeń dachowych jest prostsze niż dotychczas.

Produkcja płotków przeciwśniegowych w technologii TOX

W Uni-Kat została zaprojektowana i skonstruowana linia do tworzenia zabezpieczeń dachowych w innowacyjnej technologii TOX. Jest to technika polegająca na zespojeniu blach poprzez przetłoczenie na zimno. Innymi słowy między dwoma elementami powstaje trwałe, estetyczne połączenie bez konieczności nitowania czy spawania. Korzyści ze stosowania tej technologii jest wiele, przede wszystkim klient ma pewność, że wytworzone spojenie jest solidne, zdolne wytrzymać duże obciążenia. Ten sposób łączenia jest również bardziej ekonomiczny nie inne metody np. zgrzewanie punktowe.

Zautomatyzowana praca to oszczędność czasu i pieniędzy

Do naszej firmy zgłosił się klient, któremu potrzebna była linia do produkcji płotków przeciwśniegowych. Nasi inżynierowi podjęli się wyzwania i stworzyli dokładnie taką maszynę, jakiej oczekiwano. Linia do produkcji płotków przeciwśniegowych składa się z podajnika płaskowników z roli, profilarki kątowników oraz urządzenia łączącego je ze szczebelkami w technologii TOX. Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań elementy kształtowane są z maksymalną powtarzalnością, ryzyko popełnienia błędów zostaje zminimalizowane, wydajność pracy znacząco się zwiększa, oszczędza się również materiały i czas, co z pewnością zauważalnie odbije się na finansach przedsiębiorstwa. Zaprojekowane przez inżynierów Uni-Kat urządzenie może być wykorzystywane tak w mniejszych firmach, jak i dużych zakładach.
Zainteresowała Państwa nasza oferta? Zapraszamy zatem do kontaktu. Z chęcią zaprojektujemy dla Was linię do produkcji płotków przeciwśniegowych lub też innych elementów zabezpieczeń dachowych czy ogrodzeń. Zapewniamy – jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej nietypowym wymaganiom.

zautomatyzowana produkcja płotków

Jeśli chcesz otrzymać ofertę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem adresu e-mail, telefonu lub poniższego formularza