fbpx

Maszyna do cięcia tektury

Firma Uni-Kat od wielu lat dostarcza Klientom z najróżniejszych branż rozwiązania “szyte na miarę”. Zatrudniamy zespół specjalistów, którzy chętnie podejmują się nietypowych wyzwań. Jedno ze zleceń, jakie otrzymaliśmy, dotyczyło zaprojektowania i budowy maszyny do cięcia tektury.

Poprawa jakości tworzonego produktu

Maszyna do cięcia tektury to urządzenie przydatne zwłaszcza w branży poligraficznej i introligatorskiej. Dzięki niej można stworzyć pudełko o dokładnie takich wymiarach i właściwościach, jakich oczekuje Klient i nie obawiać się, że krawędzie opakowania będą poszarpane czy nierówne. Urządzenie zostało wyposażone w najróżniejsze technologie usprawniające proces produkcyjny. Podstawą były oczywiście solidne, ostre noże i bigi oraz podajniki do kartonu, wykorzystano również odpowiednie silniki, przekładnie oraz transportery. Maszyna posiada sterownik CNC pozwalający na zautomatyzowanie produkcji i znacznie ułatwiający obsługę urządzenia. Może być wykorzystywana do cięcia tektury o różnych rozmiarach i grubości – wystarczy odpowiednio skonfigurować parametry.

Maszyna do cięcia tektury=przyspieszony proces produkcji

Dlaczego warto zdecydować się na kupno takiego urządzenia? Gdyż dzięki niemu opakowania kartonowe powstaję szybciej i są lepszej jakości, co przekłada się na redukcję kosztów ponoszonych przez przedsiębiorstwo. Ostre noże i bigi gwarantują precyzyjne cięcie, bez efektu darcia i strzępienia krawędzi tektury – na tradycyjnych krajarkach czy nożycach uzyskanie takiego efektu końcowego byłoby niemożliwe. Możliwości maszyny zostały przetestowane przez Klienta i docenione, o czym najlepiej świadczyć może fakt, że po kilku tygodniach zamówił on do swojego zakładu kolejne, dokładnie takie samo urządzenie.

Mają Państwo jakieś nietypowe zlecenie? Potrzebujecie do Waszej firmy urządzenia o niestandardowych parametrach, które przyspieszyłoby proces produkcji i uczyniło go bardziej wydajnym? W takim razie zapraszamy do kontaktu – jesteśmy pewni, że specjaliści z Uni-Kat podołają każdemu zadaniu i zaprojektują oraz zbudują dokładnie takie narzędzie, którego Państwo poszukujecie.

Maszyna do cięcia tektury

Jeśli chcesz otrzymać ofertę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem adresu e-mail, telefonu lub poniższego formularza