fbpx

Cięcie gazem

W Uni-Kat świadczymy usługi cięcia gazem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obróbce metali oraz posiadanemu, niezwykle rozbudowanemu parkowi maszynowemu, w którym znajduje się również nowoczesna wycinarka plazmowo-tlenowa, możemy przeprowadzać operacje z najwyższą precyzją i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Zachęcamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą!

Cięcie gazem – obróbka stali o różnej grubości

Jest to metoda stosowana wtedy, gdy zachodzi konieczność rozdzielenia metali, w tym stali niskowęglowych i niskostopowych. Obrabiany materiał musi być podgrzany do tzw. temperatury zapłonu. W trakcie procesu cięcia wykorzystywana jest wycinarka plazmowo-tlenowa, która wytłacza pod dużym ciśnieniem mieszankę gazową, co doprowadza do utlenienia i nadtopienia metalu, a następnie wydmuchania ze szczeliny zbędnych cząsteczek tworzywa. Maszyny sterowane komputerowo pozwalają na obróbkę materiałów o dużej grubości przy jednoczesnym zachowaniu precyzyjności działania. Cały proces jest zautomatyzowany, więc nawet spore zamówienie może być zrealizowane w bardzo krótkim czasie i przy niskiej stracie materiałów. Co równie ważne, wycinarki plazmowo-tlenowe CNC dają możliwość cięcia gazowego pod różnym kątem.

Wycinarka plazmowo-tlenowa: szeroki zakres oraz wydajność działania

W Uni-Kat dysponujemy wycinarką plazmowo-tlenową Glimmer. Jest to maszyna najnowszej generacji wyposażona w systemy fazowania, trasowania, antykondensacyjny, korekcji arkusza blachy oraz kontroli odległości palników od obrabianego materiału. Gwarantuje nam ona duże możliwości produkcyjne. Z jej pomocą możemy ciąć gazem również metale niskowęglowe i niskostopowe o wymiarach sięgających nawet 2000 x 4000 mm. Jeśli chodzi o stal czarną, to chętnie podejmiemy się obróbki termicznej blachy o grubości do 150 mm. Cięcie gazowe z wycinarką plazmowo-tlenową Glimmer może odbywać się pod różnymi kątami – dopasujemy ustawienia maszyny do Państwa potrzeb. Gwarantujemy dużą efektywność przy niewielkiej ilości odpadów materiałowych, co przekłada się na niski koszt produkcji komponentów metalowych. Nasza oferta jest skierowana do firm działających w różnych branżach, w tym budowlanej, rolniczej czy morskiej, a także do klientów prywatnych.

Uni-Kat – jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji

Nasza firma zatrudnia kadrę wysoce wykwalifikowanych pracowników posiadających wiedzę i umiejętności do przeprowadzenia najbardziej skomplikowanych operacji. Dysponujemy nowoczesnymi wycinarkami plazmowo-tlenowymi, które dzięki bogatemu wyposażeniu oraz łatwej korekcie układu X-Y bez problemu poradzą sobie z najbardziej nietypowymi zamówieniami. Z pomocą naszych maszyn CNC o sporym obszarze robaczym możemy ciąć gazem również bardzo grube blachy. Zapewniamy szybką realizacją zlecenia. Gwarantujemy, że tworzone przez nas elementy będą powtarzalne, a ich krawędź pozostanie czysta.

Jeśli zainteresowała Państwa oferta Uni-Kat, macie jakieś pytania odnośnie świadczonych usług lub też chcecie zakupić wycinarkę plazmowo-tlenową do cięcia gazem, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by sprostać oczekiwaniom klienta.

Cięcie gazem

Wycinarka plazmowo-tlenowa CNC „GLIMMER”

  • Pole obróbki: 2000 x 4000 mm
  • Cięcie stali czarnej do 150 mm

Jeśli chcesz otrzymać ofertę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem adresu e-mail, telefonu lub poniższego formularza