fbpx

Klejarka palet papierowych MicroDragon

Trudno wyobrazić sobie obecnie proces magazynowy i logistyczny bez wykorzystania palet jednorazowych. Te niepozorne przedmioty umożliwiają przewożenie dużej ilości towarów na spore odległości w bezpieczny sposób. Aby proces produkcyjny tych papierowych wyrobów przebiegał sprawniej, warto wyposażyć przedsiębiorstwo w specjalistyczne plotery do klejenia. Wiedział o tym Klient z Niemiec, dla którego wykonaliśmy taką maszynę.

Jednorazowe i komfortowe

Palety papierowe, w odróżnieniu od tych EURO, dedykowanych do wielokrotnego użytku, są przeznaczone do transportu towarów samonośnych (podparcie tylko w miejscach nóżek palety). Wykonuje się je z nożek oraz blatów papierowych. Logistyka paletami jest znacznie łatwiejsza i wygodniejsza. Ułatwiony jest również transport lotniczy (np. palety nie wymagają fumigacji). Kiedy sięga się po takie produkty? Wtedy, gdy konieczne jest obniżenie nakładów finansowych przeznaczonych na transport. Koszt takiej palety jest 3x mniejszy niż palety EURO, 4x gdy używa się do tego zadania specjalnych maszyn, o czym na własnej skórze przekonał się Klient, który zlecił Uni-Kat zaprojektowanie takiego plotera.

Aby przyspieszyć proces wytwórczy

Klejarka palet papierowych to urządzenie, którego zadaniem jest w szybkim tempie łączyć blaty oraz nóżki w ponad 1000 różnych kombinacji. Ploter wyposażono ponadto w komputerowe sterowanie – dzięki tym wszystkim podzespołom praca przebiega w szybkim tempie i nie potrzeba oddelegowywać dużej liczby osób do jej wykonania. Warto podkreślić, że zaprojekowana przez nas maszyna zawiera wbudowaną bibliotekę, z której można ściągać dane odnośnie już wykonanych typów palet jednorazowych, co czyni łatwiejszym i znacząco usprawnia proces wytwarzania gotowych produktów. W zależności od typu wyrobu ploter jest w stanie skleić od 4000 do 8000 nóżek w ciągu jednej, 8-godzinnej zmiany.

Państwu również potrzebna jest maszyna do produkcji papierowych? Chętnie wykonamy ją dla Was, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Maszyna do produkcji palet jednorazowych typu Ikea

Jeśli chcesz otrzymać ofertę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem adresu e-mail, telefonu lub poniższego formularza