Wycinarki laserowe Fiber

Tego typu urządzenie jest stworzone do zakładów, w których pracuje się na cienkich blachach – zarówno ze stali kwasoodpornej, jak i z materiałów refleksyjnych takich jak miedź czy mosiądz. Laser fiber jest bardzo szybki, zwłaszcza przy materiale o niskiej grubości: urządzenie pozwala precyzyjnie dobrać parametry tworzywa, przez co cięcie odbywa się z najwyższą możliwą w danym przypadku wydajnością i prędkością. Laser światłowodowy – oszczędny i wydajny Maszyna ta ma mniejsze rozmiary od wariantu CO2. Tam, by cięcie było możliwe, konieczne są lustra odbijające wiązkę, co ma bezpośredni wpływ na wielkość urządzenia. Fiber przewodzi wiązkę poprzez światłowody, dzięki czemu obudowa jest bardziej kompaktowa. Ponadto, konserwacja i naprawy maszyny są łatwiejsze i tańsze, niż przy modelach starszych technologii. Cieszy także znacznie niższy pobór energii. Szybkość pracy oraz oszczędność energetyczna to dwie kluczowe zalety lasera fiber. Przy cienkich blachach model światłowodowy po prostu nie ma sobie równych.

Wycinarki laserowe Fiber

Uniwersalne rozwiązanie do laserowego cięcia stali

Fobia jest wysoko wydajną wycinarką przeznaczoną do termicznego cięcia stali za pomocą lasera światłowodowego (fiber). Seria tych maszyn charakteryzuje się przemysłową konstrukcją oraz wysoką dokładnością. Spawana, odprężana i frezowana konstrukcja maszyny zwieńczona jest niezwykle lekką, a zarazem sztywną kompozytową belką umożliwiającą maszynie wykorzystanie w pełni technologii cięcia laserowego.

Przejdź na stronę urządzenia Fobia
Wycinarki laserowe Fiber

Kompaktowe rozwiązanie do cięcia stali w zakresie 0,05 - 8 mm

Kompaktowa konstrukcja przeznaczona do źródeł laserowych fiber o niewielkich mocach. Wersja specjalna urządzenia na bazie granitowej płyty oraz silnikach liniowych stworzona została do produkcji ultra-precyzyjnych detali z cienkich blach (nawet o grubości 0,05 mm) tzw. past-masek do nakładania pasty lutowniczej na obwody drukowane.

Przejdź na stronę urządzenia Qubo