fbpx

Autonomiczna produkcja nóżek paletowych

W Uni-Kat oferujemy nie tylko kompletne linie produkcyjne dedykowane do ściśle określonych zadań. W naszej firmie pracuje dział inżynierów od mechaniki i budowy maszyn, mechatroniki, elektrotechniki oraz automatyki, więc jesteśmy w stanie realizować również mniej typowe zamówienia. Jedno ze zleceń dotyczyło zaprojektowania i budowy autonomicznej maszyny do nóżek paletowych.

Autonomiczna produkcja nóżek paletowych, czyli szybkość i wydajność

Zakłady, które zajmują się tworzeniem palet, nierzadko poszukują rozwiązań, które usprawniłyby ich pracę. Właśnie w tym celu powstała autonomiczna linia do wykonywania nóżek. Są to specjalistyczne, połączone ze sobą w przemyślany sposób za pomocą taśmociągów maszyny podnoszące wydajność produkcji. W skład linii wchodzą innowacyjne klejarki, piły bezpyłowe, formierki, rozładowujące depaletyzatory i paletyzatory do formowania i układania opakowań w stosy. Wystarczy zatem przygotować surowiec, by po krótkim czasie odebrać gotowy wyrób.

Automatyka pracy = oszczędność i lepsze wyniki

Każda linia, którą projektujemy w Uni-Kat, ma za zadanie usprawnić proces produkcyjny, zredukować koszty ponoszone przez zakład oraz zapewnić wysoką powtarzalność tworzonych elementów. Nie inaczej było z maszynami CNC do autonomicznej produkcji nóżek paletowych. Cel, jaki przyświecał nam przy ich tworzeniu, to zaprojektowanie linii specjalnej, gwarantującej maksymalną wydajność i oszczędność oraz automatykę procesów. Poszczególne elementy taśmy zostały połączone ze sobą tak, by zredukować do minimum udział operatora, wszystkie parametry techniczne ustawia się komputerowo. Dzięki temu tworzone wyroby są identyczne, zwiększa się również bezpieczeństwo pracy. Co istotne, budowane przez nas maszyny są proste, intuicyjne w obsłudze, zminimalizowane zostaje więc ryzyko popełnienia błędów.
Potrzebna jest w Państwa zakładzie nowoczesna, autonomiczne linia do nóżek paletowych? Zachęcamy do zapoznania się z oferty Uni-Kat i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą, która może zaprojektować dokładnie takie rozwiązania, jakich oczekujecie.

produkcja nóżek paletowych

Jeśli chcesz otrzymać ofertę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem adresu e-mail, telefonu lub poniższego formularza