fbpx

Cięcie plazmą

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie jakościowych czynności wykonywanych przez maszyny CNC. Oferta przedsiębiorstwa to przede wszystkim usługa cięcia plazmą. Jest ona przeprowadzana na nowoczesnych urządzeniach, co daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości oraz szybkości działania.

Cięcie plazmą – charakterystyka

Cięcie plazmowe to bardzo popularny proces obróbki metali za pomocą łuku plazmowego. Jest to zjonizowana materia, która w swojej strukturze przypomina gaz. Ten sposób cięcia jest wykorzystywany w przypadku materiałów przewodzących prąd, jak na przykład stal nierdzewna czy też aluminium. Dzięki wykorzystaniu wąskiego strumienia, cięcie plazmowe odznacza się bardzo małymi stratami materiałowymi. Ponadto zastosowanie jakościowych podzespołów sprawia, że już bezpośrednio po obróbce krawędzie materiału są gładkie oraz pozbawione nierówności, które są charakterystyczne dla tańszych zamienników.

Jakościowe usługi cięcia plazmą

Oferowana przez naszą firmę usługa cięcia plazmą jest realizowana przez nowoczesne maszyny oraz niezwykle doświadczonych pracowników, co daje nam pewność sprostania nawet niestandardowym oczekiwaniom klientów. Dzięki sporej wielkości obszarowi roboczemu, wynoszącemu aż 2000 x 4000 mm, jesteśmy w stanie obsługiwać nawet bardzo duże elementy. W zależności od wybranej techniki cięcia (do wyboru jest plazma powietrzna oraz HD), oferujemy cięcie w materiałach o grubości do 22 mm lub do 40 mm. Na uwagę zasługuje fakt, że zajmujemy się nie tylko cięciem prostym. Na podstawie wprowadzonych do maszyny danych wykonujemy także bardziej skomplikowane wzory oraz niestandardowe kształty.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi przeprowadzanymi przez naszą firmę usługami oraz do wybrania najodpowiedniejszej realizacji dla swoich potrzeb. Wykonane na przestrzeni ostatnich lat liczne zlecenia dają nam pewność sprostania oczekiwaniom każdego z klientów.

Cięcie plazmowe

Wycinarka plazmowo-tlenowa CNC „Glimmer”

• Pole obróbki: 2000 x 4000 mm
• Cięcie plazma powietrzna do 22 mm (przebicie)
• Cięcie gazem do 150 mm

Wycinarka plazmowa  „Thunder 3D”

• Pole obróbki: 2000 x 4000 mm
• Cięcie plazma HD do 40 mm (przebicie)

Jeśli chcesz otrzymać ofertę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem adresu e-mail, telefonu lub poniższego formularza