fbpx

Wycinarki, wypalarki plazmowe i gazowe

Wszędzie tam, gdzie potrzebny jest sprzęt do cięcia stali, niezależnie od rozmiarów i typu zakładu, sprawdzą się proponowane przez nas profesjonalne urządzenia. Oferujemy Państwu wypalarki plazmowe o różnych typach – zarówno samodzielne maszyny, jak i całe linie. Nasze przecinarki są szybkie, cechują się wysoką dynamiką ruchów, a jednocześnie ich praca jest dokładna, nawet przy bardzo grubych blachach. Obsługa jest prosta, a prowadzenie precyzyjne, pozwalające na osiągnięcie dowolnych efektów.

W ramach funkcji dodatkowych przecinarki plazmowe mogą zostać wyposażone w sprężarki, filtrowentylację, wskaźniki laserowe czy opcjonalne oprogramowanie. Większość wypalarek pozwala również na używanie palnika tlenowego. Zwracamy zwłaszcza Państwa szczególną uwagę na te modele, które umożliwiają jakość cięcia porównywalną z cięciem laserem.

Wycinarki plazmowo - tlenowe

Przemysłowa maszyna w ekonomicznym wydaniu

Kompaktowa , jednopodporowa wypalarka przeznaczona do termicznego cięcia stali. Maszyna została zaprojektowana z myślą o małych i średnich producentach konstrukcji stalowych oraz wydziałach remontowych i warsztatach dużych firm. Wypalarkę można wyposażyć w palnik plazmowy i/lub palnik gazowy (tlen-propan lub tlen-acetylen).

Przejdź na stronę urządzenia Spark1
Wycinarki plazmowo - tlenowe

Uniwersalne rozwiązanie dla każdego typu produkcji

Spark2 jest wydajną wypalarką przeznaczoną do termicznego cięcia stali i innych metali za pomocą palnika plazmowego oraz gazowego. Może pracować zarówno z agregatami plazmy powietrznej, agregatami HD oraz palnikami gazowymi (tlen-propan, lub tlen-acetylen). Model ten jest idealny dla zakładów produkcyjnych i usługowych średniej wielkości, dla których cena zakupu i trwałość maszyny ma największe znaczenie.

Przejdź na stronę urządzenia Spark2
Wycinarki plazmowo - tlenowe

Wydajność i dynamika potwierdzona w testach klientów HVAC

Glimmer jest wysoko wydajną wypalarką przeznaczoną do termicznego cięcia stali i innych metali za pomocą palnika plazmowego lub tlenowego (tlen-propan, lub tlen-acetylen). Seria tych maszyn charakteryzuje się bardzo dużą szybkością i dynamiką ruchów przy zachowaniu wysokiej dokładności. Dzięki swojej uniwersalności, sztywnej konstrukcji i bardzo precyzyjnemu napędowi, doskonale sprawdza się w każdej produkcji. Obsługa wypalarki jest prosta i intuicyjna.

Przejdź na stronę urządzenia Glimmer
Wycinarki plazmowo - tlenowe

Dynamiczna, bezkompromisowa jakość cięcia

Wypalarka stworzona dla najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższej precyzji oraz wydajności pracy. Może być skonfigurowana z najnowszym oprogramowaniem CNC PRODUKTIVITY PLUS, które daje wiele możliwości adaptacji maszyny. Może być wyposażona w kilka suportów tnących, może mieć jednocześnie na jednym suporcie kilka palników sterowanych pneumatycznie, co pozwala na łączenie w jednym programie cięcia plazmowego , gazowego i grawerowania.

Przejdź na stronę urządzenia GlimmerHD
Wycinarki plazmowo - tlenowe

Cięcie z jednoczesnym fazowaniem krawędzi pod spawanie

Thunder3D jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynkowe w segmencie wysoko wydajnych, high-end’owych przecinarek plazmowo-tlenowych do cięcia 2D i 3D. Thunder3D uchodzi za najbardziej dynamiczną przecinarkę polskiej produkcji i uzyskuje przyspieszenie porównywalne do samochodów sportowych.

Przejdź na stronę urządzenia Thunder3D