Aplikatory kleju na gorąco

Gdy potrzebne jest mocne i trwałe sklejenie materiałów wytrzymałych na wysokie temperatury, warto sięgnąć po specjalistyczną maszynę – proponujemy Państwo nasze aplikatory kleju. Produkt wykonywany na zamówienie może zostać użyty do łączenia kartonów, pianek czy drewna, a więc w przemyśle meblarskim, w wytwórstwie opakowań i wielu innych. Konstrukcja urządzenia jest stabilna, a dzięki zastosowaniu stali kwasoodpornej również odporna na uszkodzenia. Utrzymanie jej w czystości nie stanowi żadnego problemu.

Aplikator kleju można wyposażyć w regulator obrotów, a także w wałek dociskowy. Dodatkowe wyposażenie umożliwia rozszerzenie możliwości urządzenia i zwiększenie precyzji łączenia elementów. Możliwe jest także zamówienie specjalnego stolika z kółkami z hamulcem, dostosowanego do zamontowania sprzętu.

Aplikatory kleju

Idealna warstwa na całym obszarze klejenia

Aplikatory kleju serii HMUK przeznaczone są do nanoszenia cienkiej warstwy kleju termotopliwego (hot melt) na klejone materiały. Doskonale nadają się do klejenia pianek, kartonu, drewna itp. materiałów, które nie ulegają stopieniu podczas nakładania kleju na gorąco.

Przejdź na stronę urządzenia HMUK