fbpx

Kompletne linie produkcyjne

Kompletne linie produkcyjne marki Uni-kat to bezkompromisowe rozwiązanie dla zakładów produkcyjnych, w których wydajność i niskie koszty eksploatacyjne odgrywają decydującą rolę. Wycinarki Glimmer i Fobia mogą być zintegrowane z rozwijakiem i prostownicą do blach z kręgu oraz systemem wymiennych stołów. Umożliwia to utworzenie wydajnej, automatycznej linii do cięcia termicznego, o olbrzymiej dynamice i prędkości ruchów, przy zachowaniu wysokiej dokładności. Doskonale sprawdza się w produkcji seryjnej, zwłaszcza gdy ważna jest również jakość. Idealne rozwiązanie dla branży HVAC.

Maszyna dostosowana do potrzeb

Kompletne linie produkcyjne

kliknij na obrazek, aby przejść na stronę produktu

 

Każdą linię produkcyjną dostosowujemy indywidualnie do potrzeb naszych klientów. W zależności od charakteru produkcji dobierzemy oraz odpowiednio skonfigurujemy maszynę do cięcia plazmowego (Glimmer) lub laserowego (Fobia).

 

 

 

 

Współpraca z firmą Simmech Engineering zaowocowała opracowaniem specjalnego systemu integrującego nasze wycinarki z urządzeniami do rozwijania i prostowania blach. Jesteśmy jedynym producentem w Polsce oferującym takie rozwiązania.

Kompletne linie produkcyjne

kliknij na obrazek, aby przejść na stronę produktu

Kompletne linie produkcyjne

System rozwijania, prostowania i podawania blachy z roli

Wykorzystywanie blachy z roli bezpośrednio przekłada się nie tylko na niski koszt zakupu materiału, ale również na znaczne zmniejszenie ilości odpadu. Dodatkowo wykluczamy konieczność ciągłego załadunku nowych arkuszy do cięcia, co znacznie zwiększa wydajność procesu. Zapraszam do zapoznania się z ofertą produktową Simmech Engineering

Filtrowentylacja

Kompletne linie produkcyjne

W naszej ofercie posiadamy nowoczesne systemy filtrowentylacyjne dopasowane do wielkości stołów roboczych wybranego urządzenia. Skuteczność oczyszczania powietrza z frakcji stałych oscyluje w granicach 99,8%, dzięki czemu czyste powietrze można skierować z powrotem na halę produkcyjną.

Sprawdź dostępne filtrowentylatory

Kompresor z osuszaczem i zbiornikiem

Kompletne linie produkcyjne

Dzięki oferowanym przez nas, nowoczesnym kompresorom śrubowym i tłokowym możemy uzyskać znacznie niższy koszt cięcia termicznego, zarówno plazmowego, jak i laserowego. Cięcie metali, do grubości 3 mm, przy pomocy powietrza jest tak samo szybkie jak w przypadku cięcia z użyciem azotu, a różnica w jakości jest praktycznie niezauważalna.

Sprawdź dostępne kompresory

System atramentowego znakowania detali

W odróżnieniu od tradycyjnych rozwiązań, takich jak trasowanie i grawerowanie, znakowanie atramentowe nie wpływa na strukturę materiału, a nadruk w prosty sposób można usunąć za pomocą zmywacza.
Głowica drukująca bardzo dobrze sprawdza się w firmach o zróżnicowanej produkcji. Eliminujemy tym samym potrzebę ręcznego opisywania detali, co znacznie redukuje procesy przygotowawcze do dalszych etapów produkcji.

Kompletne linie produkcyjne

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub jesteś zainteresowany produktem i chciałbyś otrzymać ofertę? Zadzwoń do nas pod numer +48 730 850 710, +48 570 740 950 lub wypełnij poniższy formularz.