fbpx

Linia do produkcji kanałów wentylacyjnych

W Uni-Kat pracuje zespół specjalistów, dla których nie ma wyzwań niemożliwych do wykonania. Wiedza, umiejętności i zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwalają nam realizować na specjalne zamówienie również projekty nietypowe, jak linia do produkcji kanałów wentylacyjnych.

Rozwiązania, które usprawnią proces produkcyjny

Linia do produkcji kanałów wentylacyjnych to maszyna przydatna w branży HVAC. W jej skład wchodzą różne urządzenia do obróbki blachy pozwalające na automatyczne wykonanie kilku operacji bez udziału człowieka. Zwyczajowo wyposaża się ją w moduł podawania arkuszy, walcarkę, której zadaniem jest prostowanie arkuszy i formowanie z nich wyrobów o ściśle określonym kształcie, spawarkę liniową, a także system odbioru gotowego produktu. Ilość funkcji, jakie jest w stanie wykonać urządzenie, zależy od projektu. Do jej obsługi wystarczy wyłącznie operator, gdyż wszystkie parametry są ustawiane komputerowo. Maszyna tego typu pozwala na sprawną obróbkę wielkogabarytową blachy, dzięki czemu zaoszczędzony zostaje nie tylko czas, ale i pieniądze, zwiększa się również ergonomia pracy.

Linia dopasowana do potrzeb

W naszej firmie mieliśmy przyjemność zaprojektować urządzenie do produkcji kanałów wentylacyjnych o dużych przekrojach przeznaczonych do wykorzystania w elektrowniach nuklearnych. W związku z tym nie mogła to być zwykła maszyna, a ściśle dostosowana do określonych zadań i wykonana zgodnie ze specyfikacją techniczną uzyskaną od klienta. Ta konkretna linia do produkcji kanałów wentylacyjnych musiała obrabiać arkusze blachy o rozmiarze sięgającym 2000×6000 mm i grubości do 10 mm, co było sporym wyzwaniem inżynieryjnym. Ale nasz zespół specjalistów poradził
sobie z tym zadaniem doskonale.

Jak Państwo widzą chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń. Doświadczona kadra inżynierów jest gotowa pomóc w każdym przypadku i zaprojektować taką linię do produkcji kanałów wentylacyjnych – lub też inne urządzenie – które będzie skrojone na miarę indywidualnych potrzeb klienta.

linia do produkcji kanałów wentylacyjnych

Jeśli chcesz otrzymać ofertę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem adresu e-mail, telefonu lub poniższego formularza