Cięcie wodą (waterjet)

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i zajmuje się realizacją profesjonalnych usług wykonywanych na maszynach sterowanych numerycznie. W ostatnim czasie oferta firmy została wzbogacona między innymi o cięcie strumieniem wody, czyli tak zwany waterjet. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne urządzenia CNC, które są gwarancją prac realizowanych z bardzo dużą dokładnością, precyzją oraz w możliwie najkrótszym czasie.

Duże możliwości maszyn

Nowoczesne zaplecze maszynowe, a także kadra bardzo doświadczonych pracowników sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać nawet niestandardowym oczekiwaniom naszych klientów. Sporej wielkości pole robocze powoduje, że możemy obsługiwać materiały o wymiarach wynoszących nawet 1500 x 3000 mm oraz grubości dochodzącej do 100 mm. Ciśnienie strumienia wody, którym operujemy wynosi 4100 bar, co sprawia, że jesteśmy w stanie ciąć materiały, takie jak stal, aluminium, miedź, kamień naturalny, szkło, a także tworzywa. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom każdego z odbiorców.

Realizacja jakościowych usług

Przeprowadzane przez naszą firmę cięcie wodą jest uznawane za jeden z najbardziej ekologicznych sposobów obróbki różnego rodzaju materiałów. Podczas prac nie są wytwarzane szkodliwe opary, gazy oraz spaliny, a sam proces obróbczy przebiega niezwykle sprawnie. Technika cięcia wodą może być wykorzystana nie tylko do przeprowadzania prostych obróbek. Za jej pomocą można bowiem wycinać skomplikowane wzory oraz niestandardowe kształty, dzięki czemu każdy z klientów znajdzie rozwiązanie najodpowiedniejsze dla swoich potrzeb. W swojej pracy wykorzystujemy cięcie na zimno, dzięki czemu przy pomocy tej techniki mogą być obsługiwane wszelkie materiały wrażliwe na wysokie temperatury.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszych usług. Przeprowadzone realizacje dają nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów pod względem jakości, a także szybkości działania.

Usługi

Wycinarka wodna „Xstream”

• Pole obróbki: 1500×3000 mm,
• Ciśnienie robocze do 4100 bar,
• Maksymalna grubość cięcia (zależna od rodzaju materiału) do 100mm,
• Wybrane rodzaje materiałów możliwych do cięcia: stal, aluminium, miedź, kamień naturalny, szkło, kompozyty, tworzywa itp.,

Jeśli chcesz otrzymać ofertę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem adresu e-mail, telefonu lub poniższego formularza