Cięcie laserowe

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na realizowanie profesjonalnych usług obróbczych. Oferta przedsiębiorstwa to między innymi cięcie laserowe. W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne maszyny i urządzenia gwarantujące najwyższą jakość prac, które są realizowane z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.

Postaw na sprawdzone rozwiązania!

Tym, czym odznacza się stosowana przez nas wycinarka laserowa “Fobia” to przede wszystkim bardzo duże pole obróbki wynoszące 1500 x 3000 mm. Pozwala to na obsługę sporej wielkości elementów. Znakomite parametry techniczne urządzeń sprawiają, że poradzą sobie one z obróbką stali czarnej, której grubość może wynosić nawet 12mm. Oprócz tego oferujemy cięcie laserowe w materiałach, takich jak stal nierdzewna, aluminium oraz miedź. Kadra niezwykle doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników sprawia, że jesteśmy w stania sprostać nawet niestandardowym zamówieniom Klientów.

Jakościowe maszyny i narzędzia

W swojej pracy wykorzystujemy nowoczesne maszyny sterowane numerycznie (CNC), co jest gwarancją precyzji oraz szybkości działania. Pracujemy na jakościowych narzędziach oraz przyrządach dostarczanych przez renomowane marki zarówno z Polski jak i zagranicy. Bardzo ważną informacją jest fakt, że w ramach prowadzonych działań zajmujemy się nie tylko cięciem prostym, ale oferujemy także wycinanie różnych wzorów i kształtów zgodnie z otrzymanym zamówieniem. Zastosowanie jakościowych podzespołów sprawia, że już bezpośrednio po obróbce krawędzie materiału są gładkie i pozbawione nierówności, co bardzo mocno przyspiesza proces produkcji.

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy oraz do skorzystania z najodpowiedniejszych usług dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich lat liczne realizacje, a także zaplecze nowoczesnych maszyn i urządzeń sprawiają, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów pod względem jakości wykonania oraz szybkości działania.

Usługi

Wycinarka laserowa „Fobia”

  • Pole obróbki: 1500×3000

Cięcie :

  • stali czarnej do 12mm
  • stali nierdzewnej/kwasoodpornej do 6mm
  • aluminium do 4mm
  • mosiądz do 3mm
  • miedź do 2mm

Jeśli chcesz otrzymać ofertę, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta za pośrednictwem adresu e-mail, telefonu lub poniższego formularza