fbpx

Serwis

W przypadku awarii dzwoń

+48 570 220 670

 

 

Nasz serwis pracuje:

od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

Czas reakcji serwisu wynosi:

24 godziny od momentu zgłoszenia

W przypadku konieczności stawienia się ekipy serwisowej w siedzibie klienta czas interwencji wynosi:

do 72 godzin (w dni robocze) od momentu zgłoszenia

  Maszyny sterowane numerycznie, choć cechują się trwałością i niezawodnością działania, czasem mogą ulec niespodziewanej awarii w wyniku nieprawidłowej eksploatacji czy zużycia części. Zaniechanie cyklicznego serwisowania niejednokrotnie prowadzi do poważnych usterek wymagających interwencji specjalistów. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w regeneracji zużytych podzespołów, wymianie elementów układów czy instalacji oprogramowania, firma Uni-Kat jest do Waszej pełnej dyspozycji.

  Uni-Kat – sprawdzony partner w biznesie

  Nasza firma od ponad 15 lat dostarcza sterowane komputerowo urządzenia numeryczne dla różnych branż. Bogate doświadczenie w ich projektowaniu i budowie, a co za tym idzie doskonała znajomość maszyn CNC pozwala nam świadczyć usługi serwisu na najwyższym poziomie. W skład naszego zespołu wchodzą automatycy, inżynierowie i programiści, którzy potrafią znaleźć rozwiązanie każdego problemu, przywracając tym samym ciągłość ruchu przedsiębiorstwa.

  To co nas wyróżnia, to błyskawiczna reakcja na każde otrzymane zgłoszenie. Oferujemy profesjonalne wsparcie techniczne (max. 24h od momentu zawiadomienia naszej firmy), w razie potrzeby również dojazd do siedziby przedsiębiorstwa i naprawę urządzeń na miejscu. Jako producent maszyn CNC posiadamy większość części zamiennych w magazynach, co pozwala nam szybką uporać się z istniejącą awarią.

  Serwis maszyn CNC – jakie usługi świadczymy?

  Gwarantujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dzięki któremu zminimalizowane zostaje ryzyko nieplanowanych przestojów, a tym samym strat w produkcji. Regularne kontrola stanu technicznego maszyn pozwala uniknąć poważniejszych usterek, zapewnia najwyższą jakość tworzonych wyrobów oraz bezawaryjną pracę. Jeśli jednak urządzenia wymagają pilnej interwencji, w Uni-Kat zapewniamy profesjonalną naprawę maszyn CNC oraz serwisowanie linii produkcyjnych. Zajmujemy się m.in.:

  • usuwaniem usterek we wszystkich układach, w tym w modułach sterowania, silnikach, serwomotorach czy wrzecionach;
  • wymianą/regeneracją zużytych części mechanicznych, hydraulicznych i elektrycznych;
  • montażem dodatkowego wyposażania;
  • instalacją/aktualizacją oprogramowania;
  • regulacją obrabiarek;
  • modernizacją linii produkcyjnej;
  • przeglądami diagnostycznymi.

  Profesjonalny serwis i doradztwo techniczne

  Naprawiamy przede wszystkim wycinarki laserowe, plazmowo-tlenowe oraz typu Waterjet, plotery frezujące, tokarki i prasy krawędziowe, choć nasi specjaliści nie boją się żadnych wyzwań, chętnie służąc radą i pomocą w serwisie innych maszyn CNC. Oferujemy również doradztwo techniczne w doborze najbardziej optymalnych dla Państwa firmy maszyn sterowanych numerycznie.