Plotery CNC

Wszędzie tam, gdzie wymagana jest obróbka skrawaniem: wiercenie, grawerowanie, wycinanie – sprawdzi się frezarka typu ploter CNC. Oferujemy Państwu zarówno samodzielne maszyny, jak i całe linie frezujące, także o bardzo wysokiej precyzji pracy i dokładności aż do 0,1 mm na metr długości. Maszyna może pracować na takich materiałach jak aluminium, drewno, mosiądz czy stal.

Istnieje możliwość dostosowania plotera CNC do indywidualnych potrzeb. Oferujemy szeroki wybór dodatkowego wyposażenia, takiego jak na przykład systemy chłodzenia cieczą lub zimnym powietrzem, stół próżniowy bądź podciśnieniowy o różnych wymiarach czy montaż odkurzacza odciągowego. Oprogramowanie, które obsługuje naszą maszynę, jest łatwe do opanowania, a jego funkcje znacząco ułatwiają pracę i pomagają uchronić się przed błędami.

Precyzyjne frezowanie dowolnego materiału

Ploter serii PFDC Granit to ultraprecyzyjne urządzenia osiągające dokładność rzędu 0,03 mm. Konstrukcja oparta jest o spawaną, frezowaną bramę oraz granitową podstawę doskonale eliminująca drgania.

W zależności potrzeb klienta dobierane są odpowiednie napędy oraz wrzeciona.

Przejdź na stronę urządzenia PFDC Granit