fbpx

Wycinarki wodne - Water Jet

Jeśli praca w Państwa zakładzie wiąże się z przekształcaniem materiałów miękkich, takich jak gumy, korki czy tworzywa sztuczne, lub gdy stosowane tam materiały można ciąć metodą Water Jet, niezastąpione będą nasze wycinarki wodne. Maszyny te operują z dużą precyzją, jednocześnie nie tworząc szczeliny większej, niż minimalna. Ich obsługa jest niezwykle intuicyjna, a wykonywane kształty można opracować w programach do grafiki wektorowej – oprogramowanie, w które jest wyposażona wycinarka wodna, poradzi sobie z nimi bez problemu.

Metodę Water Jet można wykorzystać w wielu gałęziach produkcyjnych – sprawdzi się ona zarówno w przemyśle introligatorskim czy gumowym, jak i w branży reklamowej i modelarskiej. Nasze maszyny, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, gwarantują, że koszty ich eksploatacji będą niskie przez cały czas użytkowania.

Waterjet

Doskonała jakość cięcia wszystkich miękkich materiałów

Wycinarka wodna STREAMER przeznaczona jest do cięcia miękkich materiałów, takich jak: guma, korek, pianki, czy tworzywa sztuczne bez użycia ścierniwa. Zapewnia dużą precyzję cięcia i minimalną szczelinę. Może być stosowana między innymi w przemyśle gumowym, branży reklamowej, modelarskiej, czy w firmach produkujących wykrojniki poligraficzne.

Przejdź na stronę urządzenia Streamer
Waterjet

Doskonała jakość cięcia dowolnych materiałów

Przemysłowy waterjet Xstream przeznaczony jest do cięcia wszystkich rodzajów materiałów, które można ciąć wodą: metalowych, kamiennych metodą abrazyjną – ze ścierniwem, jak i miękkich, takich jak: guma, korek, pianki, czy tworzywa sztuczne – bez użycia ścierniwa. Zapewnia dużą precyzję cięcia, wysoką jakość krawędzi, minimalną szczelinę. Maszyna przeznaczona jest zarówno dla dużych, jak średniej wielkości zakładów.

Przejdź na stronę urządzenia Xstream