uni-kat_logo_final_RGB
Ploter PFDC
17 December 2014

Linia do produkcji płotków przeciwśniegowych


Linia do produkcji płotków przeciwśniegowych w technologii TOX została zaprojektowana, skonstruowana i wyprodukowana w oparciu o założenia naszego klienta dot. produktywności, jakości, obsługi, surowca itd.
Linia składa się z profilarki do produkcji kątownika i urządzenia łączącego szczebelki z kątownikami z wykorzystaniem technologii TOX. Materiałem wejściowym jest płaskownik nawinięty na bęben, produktem wyjściowym gotowy płotek przeciwśniegowy.
Koncepcja działania, konstrukcja, metody przemieszczania, cięcia, gięcia materiału, użyte silniki, przekładnie, transporty, sterowniki, oprogramowanie zostały opracowane przez nas.

Po 2 latach użytkowania klient zamówił kolejną podobną linię.

Robotyzacja produkcji


Zastąpienie pracy ludzkiej przez robota staje się koniecznością, zyskuje i zyskiwać będzie coraz większa popularność.
Nasi klienci decydują się na robotyzacja procesów, pakowania, podawania, obróbki skrawaniem lub spawania, nie tylko w związku z niedoborem specjalistów ale również ze względu na dokładność procesu lub zagrożenia z niego płynące.

Naszą przewagą nie jest jedynie doświadczenie w pracy z robotami ale również znajomość wielu złożonych procesów oraz możliwość znacznego poszerzenia możliwości robota i zapewnienia całego środowiska usprawniającego produkcje przy jego użyciu.