Aplikatory kleju serii HMUK przeznaczone są do nanoszenia cienkiej warstwy kleju termotopliwego (hot melt) na klejone materiały. Doskonale nadają się do klejenia pianek, kartonu, drewna itp. materiałów, które nie ulegają stopieniu podczas nakładania kleju na gorąco.

Szerokość wałka klejowego 250 – 1000 mm
Temp. kleju 20 – 250 °C
Prędkość obrotowa wałka 0 – 50 obr/min
Pojemność zbiornika kleju 4,5 – 18 l
Moc 3 – 15 kW
Hmuk

Klejenie przyszłości

Kleje termotopliwe wyróżniają sie dziś mnogością zastosowań. Stają się coraz bardziej popularne, nie tylko w przemyśle ale również w zastosowaniach domowych. Klejenie za pomocą hotmeltów cechuje wyjątkowa szybkość wiązania. Kleje te są łatwe w przechowywaniu oraz transporcie i posiadają bardzo długi okres przydatności do wykorzystania.

Hmuk

Wszechstronne zastosowanie

Aplikator kleju serii HMUK wykorzystywany jest przez naszych klientów na całym świecie do różnego rodzaju produkcji, a dzięki rolkowej formie aplikacja kleju jest szybka i prosta. Maszyny tego typu pracują m.in. dla zakładów produkujących opakowania, narzędzia budowlane, obuwie , walizki, filtry czy materace, wytwarzając duże serie produktowe. Urządzenie można również zintegrować w produkcji automatycznej np. z robotem przemysłowym.

Proste czyszczenie

Obudowa aplikatora Hmuk została zbudowana z nierdzewnej blachy, dzięki czemu w prosty sposób można usunąć pozostałości poprodukcyjne i inne zanieczyszczenia. Prosta konstrukcja pozwala na szybką wymianę obudowy w razie uszkodzenia.

Hmuk

Precyzyjna regulacja wysokości wałka

Dociskowy wałek prowadzący został zamontowany na dwóch precyzyjnie wykonanych szynach regulacyjnych, dzięki czemu w prosty sposób możemy kontrolować i w razie potrzeby korygować odległość między wałkiem nanoszącym, a dociskowym.

Hmuk

Opcjonalne wyposażenie:

Podgrzewany wałek

Czujnik minimalnego poziomu kleju

Regulator obrotów wałka 0- 30 RPM/min (0-9,5 m/min)

Regulator obrotów wałka 0- 50 RPM/min (0-16 m/min)

Pedał zatrzymania obrotów

Programowalny włącznik czasowy

wyposażenie dostępne dla szerokości wałka 600 i 800 mm

Podstawa pod aplikator na kółkach

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub jesteś zainteresowany produktem i chciałbyś otrzymać ofertę? Zadzwoń do nas pod numer +48 730 850 710, +48 570 740 950 lub wypełnij poniższy formularz.