TROPIKALNE FERIE


Firma Uni-kat Sp. z o. o. oraz biuro podróży Funclub wspólnie przeprowadzili akcję pod hasłem „Ufundujmy dzieciom tropikalne ferie”. Dzięki tej inicjatywie trzydzieścioro sześcioro dzieci z gminy Aleksandrów Kujawski bawiła się w parku rozrywki Tropical Island pod Berlinem.

Dzieci musiały wstać bardzo wcześnie, bo autokar przyjechał po o nie o świcie. Na trasie dostały śniadanie i przed południem dojechały na miejsce. Wodne szaleństwa trwały do późnych godzin wieczornych. Oczywiście każdy uczestnik dostał obiad, który został podany pod palmami. Taka zabawa zabiera sporo energii, dlatego w drodze powrotnej wszyscy smacznie spali w wygodnych fotelach autokaru. Pilot wycieczki stwierdził po powrocie, że dawno nie miał przyjemności pracować z tak energiczną, otwartą i wesołą grupą. Dzieci przez cały dzień szalały na zjeżdżalniach i w basenach. Po prostu świetnie się bawiły. Dla większości był to pierwszy zagraniczny wyjazd w życiu. Pierwsze zetknięcie z obcym językiem, z obcą walutą. Wszyscy byli jednak bardzo dzielni i spisali się wzorowo.

Organizatorzy i pomysłodawcy już myślą nad kolejną wspólną akcją, bo sprawianie radości jest jak nałóg – nie można przestać. Wszystko to nie byłoby możliwe bez klientów, którzy zdecydowali się na zakup maszyn w okresie trwania akcji.
Dziękujemy im z całego serca.